Alleen deze week!
15% korting op boxspring Home 223
Dag
Uur
Min
Sec

Silvana Traagschuim Hoofdkussen Wave Visco

79,95

Dit hoofdkussen heeft een kern van traagschuim en een soepel en zacht dubbeldoek. Het is wasbaar op 60 graden celsius en daarnaast schimmel- en bacteriewerend.

  • Gratis bezorging boven €35,-
  • Gratis retour binnen 14 dagen
  • 2 jaar volledige garantie (info)
  • Start de kussenwijzer
Afbeelding vergroten
Details

Het Hoofdkussen Silvana Wave Visco is een drukverlagend en hypo-allergeen Traagschuim hoofdkussen dat dankzij de golvende vorm zowel aan de hoge als aan de lage kant te gebruiken is. 


De Tijk is voorzien van een soepel en zacht dubbeldoek van katoen /polyester. Door de Aegis ® Premium behandeling is het kussen schimmel- en bacteriewerend. Hierdoor kun je altijd fris en hygiënisch slapen. Het hoofdkussen is voorzien van een traagschuimkern in golfvorm, die zich langzaam aanpast aan de contouren van het hoofd. 


De Silvana Wave Visco is wasbaar op 60 graden Celsius. Verwijder voor het wassen de Traagschuim Kern.


-Traagschuim kussen
- Wasbaar op 60 graden celsius 
- Voorzien van soepel en zacht dubbeldoek van katoen /polyester. 
- Schimmel- en bacteriewerend - Golfvorm

Oeko-tex gecertificeerd hoofdkussen

  • Getest op schadelijke stoffen
  • Onschadelijk voor de menselijke gezondheid
Oekotex

Heb jij nog hulp nodig?

Kussenwijzer
Direct advies met de kussenwijzer
Door een aantal vragen te beantwoorden over jouw kenmerken en wensen, selecteren we de beste hoofdkussens voor jou.
Adviescentrum
Algemeen product- en slaapadvies
Ben je op zoek naar advies over onze producten of algemeen slaapadvies? In ons adviescentrum krijg je antwoord op jouw vragen.
Klantenservice
Contact met onze slaapadviseurs
Je kunt altijd terecht bij onze klantenservice waar onze slaapadviseurs je graag verder helpen met vragen over jouw bestelling, onze service en meer.
Specificaties
  • Collectie
    Silvana
  • Tijk
    Soepel en zacht dubbeldoek van polyester, vicose en een toevoeging van Elastan
  • Vulling
    Traagschuimkern in golfvorm, die zich langzaam aanpast aan de contouren van het hoofd
  • Navulbaar
    Nee
  • Neksteun
    Ja
  • Anti huisstofmijt
    Nee
  • Maat - kussen ?
    40x50cm
  • Garantie
    2 jaar (volgens Navem voorwaarden)
  • Type
    Hoofdkussens
  • Materiaal
    Traagschuim
Bijpassende producten
Reviews over

Silvana Traagschuim Hoofdkussen Wave Visco

73 % of 100
73% raadt dit product aan
Gebaseerd op 1 reviews
Gebaseerd op 1 reviews

1 Item

toon per pagina
  1. "Jammer dat je er in transpireert"

    Te warm. Weinig ventilatie.
    Capelada raadt dit product aan
Write Your Own Review
Je kunt alleen een review schrijven als je bent ingelogd. Log hier in of maak een account aan

Reviewvoorwaarden

We zetten alle reviews online. We controleren wel altijd eerst of reviews voldoen aan onze reviewvoorwaarden. Deze controles gebeuren handmatig. Daardoor kan het zijn dat het enkele dagen duurt voordat een review zichtbaar is. Bekijk onze reviewvoorwaarden >